Yeni Üyelik Kaydı

*

*

*

*

*

*

Şifrenizi mi Unuttunuz?

*

Ben Eylül. Ideal English’e 6 senedir gidiyorum ve burası, ingilizcemin gelişmesinde, bana çok büyük destek oldu. Buradaki öğretmenlerimin desteğiyle ingilizceyi sevdim ve başardım. Sınıfların az kişi olması, hem daha rahat olmamızı hem de öğretmenlerin bizlerle teke tek ilgilenebilmesini sağlıyor. Burada çok iyi arkadaşlar edindim, çok iyi öğretmenler tanıdım. Burada tam bir aile ortamı var. Yabancı öğretmenlerin de olması, ingilizce konuşmamda çok büyük destek. Bence ingilizce hayatımızda çok önemli ve eğer buraya gelmeseydim, ingilizcem hiç bu kadar iyi olamayacaktı ve çok büyük bir eksiklik hissedecektim. Her hafta Ideal English’e severek geliyorum ve bu kadar sıcak bir ortamda ders yaptığım için çok mutluyum. Dersler çok eğlenceli geçiyor. Önümüzdeki senelerde de burayı bırakmayı hiç düşünmüyorum. Sizlere de tavsiye ederim. Buradaki bütün öğretmenlerime, benim bu seviyeye gelmemde yardımcı oldukları için çok teşekkür ederim…

Ben Güneş BÜYÜKGÖNENÇ.  Ideal English'e ilkokul III. Sınıftan beri geliyorum. Şimdi lise II'deyim. Hayatımda yaptığım en iyi işlerden birisi bu kursa devam etmek oldu. Çünkü Ideal English sayesinde hem çok iyi ingilizce öğrendim hem de okul hayatım boyunca ingilizce derslerine bir kere bile çalışmadım. Yurtdışına gittiğimde hiç bir zorluk çekmedim. Arkadaşlarımın yanında her zaman bir adım ileride oldum. Öğretmenlerimiz harika. Buraya gelmekten hiç sıkılmadım. Mutlaka tavsiye ediyorum. Ideal English'e gelen hep bir adım önde olur ve hayatı daha çabuk yakalar.

Ideal English eğlenerek İngilizce öğrendiyim harika bir yer. Burada İngilizce öğrenmek hiç zor değil. Her hafta severek geliyor ve keyifli vakit geçirerek İngilizce öğreniyorum.

Hello! My name is Duru. I am eight years old. I can play the piano and play volleyball and also i can do gymnastics. I am going to Ideal English for 2 years. I am very happy there because i can learn by playing and i am enjoying a lot. I am learning French at school and I am learning English at Ideal English. Thanks to my teachers ... Goodbye :)

TOP