Yeni Üyelik Kaydı

*

*

*

*

*

*

Şifrenizi mi Unuttunuz?

*

Los Angeles – Occidental College

KAMPÜS KONAKLAMA  / 11-17 YAŞ

Los Angeles'taki modern Eagle Rock'ta bulunan Occidental College, 20 yılı aşkın süredir ABD'nin en iyi edebiyat okullarından biridir.

Kampüsün Akdeniz tarzı binaları, güzel alanları ve açık hava anfitiyatrosu vardır.

Bu yaz okulunda mükemmel spor tesislerinin ve samimi yüksekokul topluluğunun tadını çıkarırken aynı zamanda Los Angeles'in tüm eğlencelerine dakikalar kadar yakın olmanın avantajını da yaşayacaksınız. 

ÖZELLİKLER

Ulaşım : Los Angeles Uluslararası Havaalanı 45 dakika , şehir merkezi 30 dakika.

Eğitim : Karma sınıflarda haftada 15 saat eğitim.

Konaklama: Occidental'da geleneksel yurt tarzı odalarda kalacaksınız. Odalar genellikle iki, bazıları ise üç kişiliktir. Banyolar da aynı şekilde paylaşımlıdır.
Arkadaşlarınızla rahatlamanız için mükemmel bir yer olan, televizyonlu, içecek makineleri ve atıştırmalık makinelerine sahip bir merkezi öğrenci salonu bulunmaktadır.

Özellikler : Açık yüzme havuzu, beyzbol sahası, basketbol sahası, yemek salonu, çamaşırhane, internet erişimli ortak oda, bilgisayar odası

Aktiviteler : Yüzme, basketbol, masa tenisi, futbol, beyzbol, Amerikan futbolu, frizbi, el işi, hazine avı, Hip-hop dansı, yerel geziler, film gecesi, diskolar, yetenek gösterileri, karaoke ve oyunlar.

Geziler : Rodeo Drive & Malibu, Hollywood ve Santa Monica, LA şehir turu, Griffith gözlem evi, Grammy müzesi, Long Beach Akvaryumu, Pasadena

 

Los Angeles - Occidental College

TOP